Управління клієнтським досвідом, розвитком та операційною ефективністю

Управлінський консалтинг - Бізнес-тренінги - Нейронауки для бізнесу - Наставництво

Ми прагнемо бути найбільш професійною та компетентною командою у сферах розвитку бізнесу та людей.
Ми застосовуємо системний підхід та перевірені досвідом інструменти.

Наші консалтингові та тренінгові рішення базуються на авторських методиках, результатах досліджень та передовому галузевому досвіді.

 

Максимум практики та прикладних інструментів, ми серед лідерів у запровадженні практик нейронаук для бізнесу - фундаментально, не на словах.

Ми створюємо цінність, практикуємо індивідуальний підхід, виходимо за рамки, знаходимо можливості для кожного.

Управління клієнтським досвідом, сервісом

Серед особливостей наших професійних послуг в сферах управління клієнтським досвідом, сервісом -  виключно прикладні, перевірені досвідом інструменти, орієнтовані на результат та розвиток довгострокової співпраці із клієнтами.

Прогресивні рішення, досягнення нейронаук в продажах, у переговорах та сервісі: навички «складних» продажів (VIP-клієнтам, «складним» клієнтам); навички бездоганного сервісу та менеджмент вражень; управління лояльністю та розвитком співпраці, медичні та торгові візити, орієнтовані на розвиток партнерства та інші.

На вході в кімнату для переговорів
Співбесіда

Управління операційною ефективністю

Наші експерти допоможуть із відповідями на наступні запитання: як розробити та запровадити збалансовану бізнес-модель?

Як підвищити операційну ефективність бізнесу?

Як ефективно керувати ланцюгом поставок?

Як управляти ланцюгом створення цінності для клієнтів?

Як запровадити засади заощадливого виробництва?

Як ефективно управляти якістю?

Як швидко і якісно оптимізувати бізнес-процеси?

Як правильно виконати нормування? Як запровадити Agile-практики управління операційними процесами для досягнення досконалості?

Лідерство та розвиток soft skills

Інженерка-механікиня

Розробляючи наші авторські бізнес-тренінги, коучинг-сесії, ми ставимо перед собою завдання: в найкоротші терміни забезпечити умови для підвищення особистісної ефективності кожного із учасників наших заходів. Як? Через усвідомлення своїх сильних сторін і напрямків розвитку як лідерів, через розуміння особливостей та завдань в сучасній організації, розвиток способів мислення, навичок взаємодії, лідерства тощо.

Наші бізнес-тренери – досвідчені практики та лідери. В наших soft skills тренінгах ми не переказуємо теорії, змістовна частина кожного з наших тренінгів - прикладні знання і вміння, оволодівши якими учасники можуть насправді розвинути навички та способи мислення.

Колеги

Нейронауки для бізнесу

Ми досліджуємо вплив когнітивних та емоційних факторів на поведінку співробітників, клієнтів, ми розробили і розробляємо унікальні рішення для бізнесу, базовані на досягненнях нейронаук: нейроменеджмент взаємодії, нейролідерство, нейропереговори, нейрокоучинг, нейротайм-менеджмент, GROWTH-практики розвитку талантів, нейробіологія навчання та практики прийняття рішень у VUCA-світі, Позитивний менеджмент нової ери тощо.

Завжди на крок попереду

Підписання контракту

Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, прагнемо більшого: першими в Україні розробили та запропонували унікальні рішення для потреб бізнесу у сфері управління змінами та організаційного розвитку, управління організаційною ефективністю, професійної підготовки бізнес-тренерів (School of Business Training Art), управління клієнтським досвідом, впровадження досягнень нейронауки в бізнес тощо.